טיפול פנים בפתח תקווה

טיפול פנים בפתח תקווה

טיפול פנים מתקדם בפתח תקווה

מה כולל טיפול פנים מתקדם בלילך קוסמטיקס?

טיפול פנים מתקדם כולל טיפולי אקנה, טיפולי הצערת העור - אנטי אייג’ינג, מזותרפיה, הבהרת כתמים, ופילינג. אלו הם רק חלק קטן מהטיפולים המרכיבים טיפול פנים בפתח תקווה בלילך קוסמטיקס עם מוצרים איכותיים מבית ביופור. טיפולי פנים אלה, מתמקד בראש ובראשונה בבחינת סוג העור והפנים של המטופלת ומציע טיפול פרטני מיוחד לכל אחת לפי סוג עורה, מצב עורה ופרמטרים חשובים נוספים. הטיפולים נקבעים על ידי לילך קוסמטיקס - קוסמטיקאית מוסמכת ומנוסה. הטיפול יקבע לאחר בדיקה מקצועית והתאמת טיפול ייחודי לסוג העור הספציפי של כל לקוחה.

הטיפולים ניתנים על ידי לילך - קוסמטיקאית מוסמכת במרכז פתח תקווה בתיאום מראש ומיועדים לנשים בלבד.

סוגי הטיפולים בלילך קוסמטיקס

טיפול באקנה

אקנה נחשבת לבעיית עור מטרידה ביותר אך עם טיפול נכון ניתנת לפיתרון. מבחינה זו, קו המוצרים להתמודדות עם אקנה, שפיתחה חברת ביופור בהתאמה אישית על ידי לילך הקוסמטיקאית יסייע לפיתרון בעיית האקנה. אתאים לך סדרת מוצרים משולבת, חלקם בטיפול במכון וחלקם מיועדים להמשך טיפול עצמי בבית. אם תתמידי בטיפול ותשתמשי בתכהשירים על פי ההוראות שאתן לך, התוצאות לא יאחרו להגיע הפצעים ירפאו ותמנעי התפרצויות של אקנה נוספות, עד לריפוי מושלם של בעיית האקנה.

טיפול הבהרה

טיפול הבהרה והתמודדות עם כתמי עור הוא אחד האתגרים המורכבים והידועים בתחום הקוסמטיקה והדרמטולוגיה. כתמי עור נגרמים בדרך כלל מבעיות פיגמנטציה, כתמי שמש, מסכת הריון, נמשים או מלזמה. כתמים אלה פוגמים במראה העור וטיפול קליני יוצא דופן עשוי לתת להם מענה. סובלת מבעיות כתמים? התקשרי וקבעי תור לאבחון מדוייק של קוסמטיקאית מוסמכת והתאמת מוצרי ביופור לבעיית הכתמים בעורך. לאחר האבחנה המקצועית ניתן יהיה להתאים לך את התכשיר המתאים ביותר מבחינת הרכב החומרים הפעילים וריכוזם באופן מדוייק והתוצאות יאחרו להגיע.

טיפול אנטי אייג'ינג

הגיעי לאבחות והתאמת מוצרים איכותיים של אנטי אייג'ינג שפותחו על סמך מחקרים קליניים של חברות מובילות בתחום הקוסמטיקה והדרמטולוגיה. תכשירים אלה מסייעים להילחם בסימני הגיל באמצעות מספר פעולות הכוללות: הסרת תאים מתים ויצירת קולוגן ואלסטין, התכשירים נלחמים ברדיקאליים החופשיים, ושומרים על עורך מפני השמש. התוצאות מדברות בעד עצמן. הייחוד של מוצרים אלה הוא שהם מחקים את מנגנון שיקום העור הטבעי ומשקמים את העור באמצעות יצור תאים חדשים וסיבים.