טיפול באקנה בזכרון יעקב

תוכן הדף הסתירי

טיפול באקנה אצל קוסמטיקאית בזכרון יעקב

אם את מחפשת טיפול באקנה אצל קוסמטיקאית בזכרון יעקב, הגעת למקום הנכון. לילך קוסמטיקס – טיפול יעיל במיוחד לטיפול באקנה בזכרון יעקב והסביבה.אקנה הינה מחלה דלקתית המופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות אך גם אצל מבוגרים יותר ונוצרת בעקבות חסימה בבלוטת החלב. לאלה הסבלות מאקנה בדרך כלל מופיעים פצעונים רבים בעיקר בפנים, אך הפצעונים יכולים להופיע גם באזורים שונים כמו גב, כתפיים, צוואר ואזורים שונים בגוף. לילך קוסמטיקס – קוסמטיקאית מוסמכת וקוסמטיקאית אונליין מטפלת באקנה כבר שנים רבות באמצעות תכשירים איכותיים של ביופור שהוכיחו את עצמם המותאמים ללקוחה לאחר אבחון מקצועי פנים מול פנים או אונליין.בעקבות הקורונה פיתחנו שיטות לעבודה אונליין מול לקוחות. כיצד זה עובד?

 • את שולחת תמונה ברורה בווטסאפ של חלק הגוף הסובל מאקנה
 • לילך הקוסמטיקאית מאבחנת את מצב העור ומתאימה לך תכשיר מתאים (ניתן לשלם באתר או בטלפון)
 • התכשיר נשלח ומגיע לביתך עם הוראות מדוייקות
 • את מבצעת את ההוראות במדוייק (חשוב מאוד לקבלת התוצאה הרצוייה).
 • כמובן שניתן לעשות את כל זה פנים מול פנים ולא אונליין בתיאום מראש (בקליניקה שלי בפ"ת – נשים בלבד).
אקנה

אקנה

מה הסיבות להתפתחות פצעי אקנה?

הסיבות העיקריות להתפתחות פצעי אקנה הן:

 • תזונה לקוייה
 • תורשה (אם הוריכן סבלו יש סיכוי שגם אתן)
 • חוסר היגיינה וזיהומים
 • הצטברות של רעלים בגוף
 • לחץ נפשי
 • הורמונים הנמצאים במוצרי מזון לא בריאים ומוצרי חלב
 • עור שלא מנוקה ומטופח על בסיס קבוע

טיפול באקנה לפני ואחרי

בתמונה הבאה תוכלו לראות טיפול באקנה לפני ואחרי של מטופלת שהגיעה אליי לטיפול פנים ועקבה אחר ההוראות לשימוש בתכשירים שקנתה אצלי ולכן גם ראתה תוצאות יפות.

טיפול באקנה לפני אחרי

טיפול באקנה לפני אחרי

טיפול באקנה לנערות בזכרון יעקב

נערות רבות בזכרון יעקב בגיל ההתבגרות מחפשות טיפול באקנה לנערות בזכרון יעקב. בגיל ההתבגרות הדימוי העצמי רגיש יותר ובעיית אקנה יכולה בהחלט לפגוע הן בביטחון העצמי של הנערות ולכן חשוב לטפל בהקדם. אצל נערות ישנן דרגות שונות של אקנה מקל ועד אקנה בדרגה קשה.אקנה מופיע בעיקר בגיל ההתבגרות אצל נערות ונערים. הסיבה העיקרית לבעיית האקנה היא פעילות יתר של בלוטות החלב כאשר ההורמונים בפעילות יתר אצל נערות. אקנה אצל נערות מופיע בדרך כלל בפנים, גב, חזה, וכתפיים אזורים בלוטות החלב פעילות במיוחד.

טיפול באקנה אצל מבוגרים בזכרון יעקב

אקנה היא תופעה נפוצה בגיל ההתבגרות, אך לא רק. יש מבוגרים הסובלים מאקנה בעיקר באזורים בהם יש ריכוז גבוה של בלוטות חלב כמו פנים, כתפיים, גב וחזה. כאשר בלוטות החלב נסתמות, החלב מצטבר, פצעי האקנה מתרבים במהירות ויוצרים תגובה דלקתית, אדמומיות, הצטברות של חיידקים, מוגלה ופצעונים. לילך קוסמטיקס – קוסמטיקאית בזכרון יעקב וקוסמטיקאית אונליין מטפלת באקנה אצל מבוגרים מזכרון יעקב כבר שנים רבות באמצעות תכשירים איכותיים של חברת ביופור שהוכיחו את עצמם המותאמים ללקוחות לאחר אבחון מקצועי פנים מול פנים או אונליין. 

טיפול באקנה אצל מתבגרים בזכרון יעקב

אקנה או פצעי בגרות מופיעים בדרך כלל אצל נערים ונערות מתבגרים או בגיל ההתבגרות. הסיבה העיקרית לתופעת אקנה היא פעילות יתר של בלוטות החלב. דלקת בבלוטות החלב אצל מתבגרים בעיקר כאשר ההורמונים פעילים מאוד בגילאים אלה, מפה השם הנוסף לאקנה - פצעי בגרות. לילך קוסמטיקס – קוסמטיקאית וקוסמטיקאית אונליין מטפלת באקנה אצל מתבגרים מזכרון יעקב כבר שנים רבות באמצעות תכשירים איכותיים של חברת ביופור שהוכיחו את עצמם המותאמים ללקוחות לאחר אבחון מקצועי פנים מול פנים או אונליין.

טיפול באקנה בזכרון יעקב קופת חולים

אם אתם מחפשים טיפול באקנה בזכרון יעקב קופת חולים אצל לילך קוסמטיקס כל חברות קופות החולים מקבלות הנחה של 5% על הטיפול בקליניקה אך לא על התכשירים עצמם. בנוסף, אם תזמינו תכשירים בסכום של מעל 200 ₪ תקבלו את המשלוח בחינם. חברות קופות החולים הזכאיות להנחת 5% על טיפולים הן: קופת חולים כללית, קופת חולים מכבי וקופת חולים מאוחדת לאומית.

דרכי טיפול באקנה

מאחר וישנן דרגות שונות לאקנה אבחון הוא מאוד חשוב לבדיקת חומרת האקנה ולהתאמת טיפול מתאים לכל מטופלת לפי דרגות החומרה. ישנם מקרים שמצריכים טיפול חיצוני בלבד בעזרת תכשירים איכותיים וישנם מקרים קשים יותר בהם קוסמטיקאית לא תוכל לטפל ונדרש טיפול רפואי לעתים תרופתי. תוכלי לשלוח תמונה בווטסאפ על מנת שאוכל להתאים לך טיפול ראוי או במקרה הצורך להפנות אותך לרופא.

טיפול באקנה קל

לטיפול באקנה קל מומלץ לשטוף את הפנים או האזור הדלקתי האחר בגוף עם סבון אל סבון מספר פעמים ביום ולראות אם האקנה נעלם. אם זה לא מועיל יש צורך בטיפול עם תכשירים פעילים. פני אליי ואוכל לאבחן את מצב האקנה שלך ולייעץ לך בחינם וללא כל התחייבות מצדך.

טיפול באקנה קשה בזכרון יעקב

באקנה ישנן דרגות שונות ורצוי לאבחן על מנת להתאים את תוכנית הטיפול באקנה. ישנם מקרים קלים המצריכים טיפול חיצוני בלבד בעזרת תכשירים ובמקרה של אקנה קשה נדרש טיפול תרופתי אנטיביוטי לאחר בדיקה של רופא. הטיפול באקנה קשה נעשה על ידי רופא עור מומחה בדרך כלל.

טיפול באקנה קשה

טיפול באקנה קשה

שיטת הטיפול לאקנה – טיפול יעיל בטוח ומבוקר

כאשר האקנה אינו חמור הטיפול נעשה על ידי קוסמטיקאית מוסמכת תוך התאמת תכשירים מתאימים המכילים חומצות שונות כמו: חומצה גליקולית, חומצה סליצילית, חומצה אזאלאית וחומרים אנטי בקטריליים. הטיפול נועד לפגוע בחיידקי האקנה ולהפחית את פעילות בלוטות החלב ועל ידי כך לגרום לפתיחת בלוטות החלב הסתומות.

טיפול באקנה וצלקות אקנה בזכרון יעקב

כאשר האקנה פעיל אנו רואים על פני העור פצעונים, עור שומני המכונה פוסטלות, פצעים מוגלתיים המכונים פפולות, פצעונים אדומים וקומודונים שחורים. לעתים המטופלת לא מקבלת את הטיפול הנכון מחטטת בפצעים או קוסמטיקאית שאינה מוסמכת מחטטת בפצעים ומחמירה את המצב מה שגורם לצלקות אקנה וסימנים על העור. היום ישנם תכשירים פעילים המטשטשים צלקות וגורמים לעור להיראות טוב יותר. התקשרו או צרו קשר באתר ואשמח לאבחן אתכן בחינם וללא כל התחייבות מצדכן.

טיפול באקנה בלייזר בזכרון יעקב

טיפול בטכנולוגיית לייזר מזרז את בניית העור, אך לא תמיד זהו הטיפול המתאים עבורך. טיפול באקנה בלייזר נעשה על ידי קילוף השכבות העליונות של העור לפתיחת  תעלות דרכן מוחדרים חומרים לעומק הרקמות המחדשים את העור ומרפאים אותו. טיפול בתכשירים מתאימים ואיכותיים מביא תוצאות טובות לא פחות מלייזר, תוצאות קליניות מרשימות לבעיה של צלקות אקנה וחטטי עור.

טיפול באקנה תזונה

מטופלות רבות מחפשות טיפול באקנה תזונה. תזונה נכונה היא בהחלט חשובה ומונעת אקנה במקרים רבים. אך פעמים רבות מטופלות השומרות על תזונה נכונה סובלות גם הן מאקנה מסיבות אחרות. אני ממליצה בכל אופן לשמור על תזונה נכונה. לא להרבות במאכלים שמנים ובסוכרים, לאכול הרבה ירקות טריים ולהרבות בפעילות גופנית. דברים אלה בהחלט יכולים למנוע אקנה במקרים רבים.

טיפול באקנה קומודונים

קומודונים הם הפצעים השחורים הנוצרים כאשר בלוטות החלב הצמודות לזקיקי השערה מייצרות עודף של חלב. ככל שהבלוטות מייצרות יותר חלב הפצעים הופכים להיות דלקתיים יותר וגורמים לאקנה. ללא טיפול באקנה קומודונים אצל קוסמטיקאית מקצועית לא תוכלי להיפטר מבעיית האקנה הלא נעימה. צרי קשר לייעוץ בחינם ללא התחייבות בנוגע לטיפול אקנה קומודונים בזכרון יעקב או טיפול אונליין.

טיפול באקנה קומודונים

טיפול באקנה קומודונים

טיפול באקנה גברים – זכרון יעקב

פצעי אקנה נחשבים לאחד מסוגי הפצעים הנפוצים ביותר גם אצל גברים הסובלים החל מגיל ההתבגרות ועד גילאים מאוחרים יותר. בקליניקה שלי אני מקבלת רק נשים, אך נותנת ייעוץ ואבחון אונליין לגברים הסובלים מאקנה ומוכרת תכשירים מותאמים אישית שיסייעו לכם להיפטר מבעיית האקנה ולפתור אחת ולתמיד את בעיית האקנה. טיפול באקנה לגבר ניתן לקבל אונליין ולהתאים לך תכשירים שיסייעו לך לפתור את בעיית האקנה על ידי קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת.

טיפול באקנה חוות דעת

אם את מחפשת טיפול באקנה חוות דעת, תוכלי לקרוא בכל רחבי האינטרנט המלצות רבות של מטופלות שקיבלו טיפול אצלי בקליניקה: טיפולי פנים, אנטי אייג ינג, פילינג, טיפולים באקנה ועוד. הקליניקה נמצאת בפ"ת, אך אני גם מעניקה אבחון אונליין בווטסאפ ובטלפון פני למידע נוסף.

טיפול באקנה הורמונלי בזכרון יעקב

אם את מחפשת טיפול באקנה הורמונלי בפנים, בגב, או בחלק אחר בגוף הגעת למקום הנכון. סובלים מפצעי אקנה הורמונלי מעצבנים ולא אסתטיים? אשמח לאבחן את חומרת האקנה ולייעץ לך לגבי תכשירים מעולים שיסייעו לך להיפטר מהתופעה. אקנה היא בעייה נפוצה מאוד ונגרמת בעיקר כתוצאה מפעילות הורמונאלית מוגברת. האקנה הינו דלקתי וגורם לכאב ואודם בגוף. טיפול באקנה הוא הכרחי ורצוי לעשותו מוקדם ככל האפשר ולא לחטט בפצעי האקנה ולגרום נזק גדול יותר וצלקות. ברוב דרגות האקנה ניתן לטפל באמצעות תכשירים איכותיים ופעילים שתקבלו מקוסמטיקאית מוסמכת לאחר אבחון.

טיפול באקנה סבוריאה

מהי סבוריאה?סבוריאה (באנגלית: Seborrheic Dermatitis) היא סוג של דלקת בעור הגורמת לעור להיות אדום עם קשקשת עדינה ולעתים עם גירודים וגירויים בעור. ישנם שני סוגי סבוריאה: סבוריאה שומנית וסבוריאה יבשה ולאחר אבחון ניתן יהיה להתאים טיפול פרטני לכל סוג לפי מצב העור של המטופלת.

טיפול באקנה ופיגמנטציה בזכרון יעקב

אם את מחפשת טיפול באקנה ופיגמנטציה בזכרון יעקב התייעצי איתי. שמי לילך ואני קוסמטיקאית מוסמכת המטפלת בבעיות עור שונות. ניתן לבצע אבחון בקליניקה שלי או אונליין ולהתאים לך מוצרים פעילים שיסייעו לך להיפטר מתופעת האקנה, פיגמנטציה (כתמי עור) ובעיות עור אחרות.

טיפול באקנה ופיגמנטציה

טיפול באקנה ופיגמנטציה

טיפול באקנה טבעי

טיפול באקנה טבעי נשמע נחמד אך לא תמיד הוא יעיל ומשיג את התוצאות הרצויות כמו תכשירים עם חומרים פעילים. כמובן שמומלץ לשטוף פנים ולשמור על הגיינה בכל מצב וגם להקפיד על תזונה נכונה ולאכול פחות ג אנק פוד. דברים אלה עשויים לסייע במניעת אקנה במקרים רבים. אך לעתים פתרונות טבעיים אינם מספקים ויש להשתמש בתכשירים פעילים איכותיים שיסייעו לכן להיפטר מבעיית האקנה.

טיפול באקנה ופוסט אקנה בזכרון יעקב

רוצות להיפטר מבעיית האקנה שלכן אחת ולתמיד? או מבעיות פוסט אקנה וצלקות אקנה? פצעי אקנה גורמים לסבל רב הן לנערות מתבגרות ולנשים בוגרות יותר. במקרים קשים יותר עלולות להיווצר צלקות עמוקות או שטחיות. לא מומלץ לחטט בפצעי האקנה וטיפול באקנה מתאים בהחלט יכול לסייע לכן להחזיר את העור לקדמותו, טיפול קוסמטי מתאים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת שתתאים לכן תכשירים איכותיים שיסייעו לכן להיפטר מהבעייה.

טיפול באקנה בגוף בזכרון יעקב

כיום ניתן לטפל בבעיית האקנה בגוף ביעילות. פצעי האקנה מופיעים באזורים שונים בגוף כמו: פנים, גב, צוואר וכתפיים ובאזורים אחרים בגוף. בעזרת אבחון מתאים של קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת והתאמת תכשירים פעילים נכונים תוכלי לשים קץ לבעייה. כיום ניתן לבצע טיפול באקנה בדרכים שונות תוך שימוש בקרמים איכותיים אשר עוזרים בטיפול אקנה בגוף וכן טיפול בצלקות אקנה להשבת העור למצב בריא וטבעי בדרך קלה ויעילה וללא כאבים.

טיפול באקנה בגב ובכתפיים בזכרון יעקב

סובלת מפצעי אקנה בגב ובכתפיים? סובלת גם מגירודים, כאבים וחוסר נוחות? נבוכה מהאקנה? פצעי אקנה בגב נחשבים לקשים יותר מפצעי אקנה רגילים. פצעי אקנה בגב מופיעים בדרך כלל גם בכתפיים, בגב התחתון וגם בגב העליון, אך גם על אזורים אחרים כמו הצוואר והעורף. פצעי אקנה בגב גורמים לסבל רב ופעמים רבות גם לכאבים, פצעי האקנה הם דלקתיים במיוחד ומומלץ לטפל בהם מוקדם ככל האפשר על מנת שלא יהפכו לצלקות שיהיה קשה מאוד להיפטר מהן אחר כך. פנו אליי ליעוץ לגבי תכשירים איכותיים שעם שימוש נכון בהם יסייעו לכם להיפטר מתופעת האקנה בגב ובכתפיים.

טיפול באקנה בפנים בזכרון יעקב

מחפשת טיפול באקנה בפנים בזכרון יעקב? האקנה היא תופעה נפוצה ומופיעה בעיקר בפנים ובגב. אקנה בפנים היא תופעה מרגיזה כי אזורים אחרים ניתן לכסות אך הפנים חשופות רוב הזמן ויש לטפל בתופעה בהקדם. עם אבחון מתאים ותכשירים מותאמים במיוחד עבורך תוכלי להיפטר מבעיית האקנה בפנים. צרי קשר לאבחון וייעוץ בחינם וללא התחייבות.

טיפול באקנה ועור שומני בזכרון יעקב

נשים בעלות עור שומני סובלות מהפרשות חלב ונטייה לפצעוני אקנה. אקנה ועור שומני מהווה בעייה אסתטית חריפה, החל מנערות בגיל ההתבגרות ועד לנשים עד גיל ארבעים הסובלות מאקנה ועור שומני המתרכז בעיקר באזור הפנים בדרך כלל, אך יכול להופיע בחלקים אחרים בגוף כמו גב, כתפיים ועורף. טיפול באקנה ועור שמן מצריך אבחון אונליין או פנים מול פנים בתיאום מראש והתאמת תכשירים פעילים מתאימים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת.

טיפול באקנה חמור בזכרון יעקב

כאשר האקנה הוא בדרגה חמורה אני ממליצה בדיקה של רופא עור. בכל אופן תמיד מומלץ לשמור על היגיינה כדי למנוע זיהומים ולשמור על תזונה בריאה. שני דברים אלה יכולים לסייע במיגור הבעייה של האקנה.

טיפול באקנה השוואת מחירים – זכרון יעקב

אם אתן מחפשות טיפול באקנה השוואת מחירים המחירים משתנים בהתאם לחומרת האקנה ולסוג הטיפול.מחיר ייעוץ ואבחון אונליין או פנים מול פנים – 0 ₪מחיר סבון פנים לשטיפה יומית – 50 ₪ - 150 ש"חמחיר טיפול פנים אקנה בקליניקה - 300 ש"חמחירי תכשירים פעילים לאקנה – 200 ₪ ל-260 ₪כאשר האקנה אינו חמור, במקרים רבים שימוש בתכשירים פעילים עשוי לפתור את הבעייה ואני ממליצה לשטוף את הפנים עם סבון אל סבון אפילו מספר פעמים ביום כדי למנוע זיהומים וכדי לשמור על עור הפנים. אז אם את מחפשת טיפול באקנה מחיר, המחיר הוא כמה מאות ש"ח בדרך כלל לפי הרכב הטיפול במחירים שצויינו.

טיפול באקנה ופצעים בזכרון יעקב

טיפול באקנה ופצעים צריך להיעשות על ידי קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת בלבד. בשום פנים אין לחטט בפצעים או "לפוצץ" אותם. הדבר עלול לגרום לצלקות. טיפול באקנה פצעים בפנים או בגוף נעשה על ידי שימוש בקרמים פעילים לאחר אבחון של קוסמטיקאית מוסמכת פנים מול פנים או אונליין. בנוסף, מומלץ לשמור על היגיינה ורחצה ועל תזונה בריאה שבמקרים רבים הם הגורמים לתופעת האקנה.

טיפול חדשני באקנה בזכרון יעקב

מחפשת טיפול חדשני באקנה בזכרון יעקב? את במקום הנכון. התכשירים המתקדמים והטובים ביותר מבית ביופור. ביופור קיור עם אבחון של קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת יסייעו לכן לפתור את הבעייה. ביופור קיור הינו תכשיר פעיל המיועד לטיפול באקנה. תכשיר ביופור קיור בהתאמה אישית של קוסמטיקאית מרגיע את דלקת האקנה, האדמומיות והגירויים. קיור מכיל מרכיבים נוגדי דלקות ונוגדי זיהומים. קיור מיועד לשימוש פעמיים ביום בערב ובבוקר בהתאם להנחיית קוסמטיקאית.

טיפול יעיל באקנה בזכרון יעקב

טיפול יעיל באקנה בפנים ובאזורים שונים בגוף דורש אבחון של קוסמטיקאית והתאמת תכשירים פעילים למטופלת. תכשיר מומלץ הוא ביופור קיור. תכשיר קיור אינו מכיל פארבנים, אינו מכיל מרכיבים מן החי, לא נוסה על בעלי חיים ופותח ומיוצר בישראל.

טיפול באקנה ללא מרשם ללא כדורים

טיפול באקנה ללא מרשם או טיפול באקנה ללא כדורים נעשה על ידיד שימוש בתכשירים איכותיים, יעילים ופעילים המותאמים לכן על ידי קוסמטיקאית מוסמכת. אין צורך במרשם או בכדורים, אך יש צורך באבחון פנים מול פנים או אונליין של קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת על מנת להתאים תכשירים מתאימים.

ערכת טיפול באקנה

ערכת טיפול באקנה כוללת תכשירים של ביופור: סבון אל סבון וביופור קיור לאקנה. את הסבון ניתן לרכוש ללא אבחון אך את תכשיר הקיור ניתן לרכוש רק לאחר אבחון ובדיקת מצב העור וחומרת האקנה.

טיפול באקנה מהיר בזכרון יעקב

אם את מחפשת טיפול באקנה מהיר, חשוב שתדעי שאין פתרונות קסם. טיפול איכותי מצריך זמן ומשמעת מצדך ומעקב אחר ההוראות שקיבלת מהקוסמטיקאית. טיפול באקנה מהיר עלול לגרום לך לבעיית אקנה קשה וחמורה יותר ולהחמיר את דלקת האקנה.

טיפול באקנה משחה

אם את מחפשת טיפול באקנה משחה, אני לא מוכרת משחות אך כן מוכרת תכשירים עם חומרים פעילים שמסייעים להיפטר מבעיית האקנה ביעילות ובמהירות רבה יותר ממשחה. ישנן משחות שונות בשוק שחלקן טובות יותר וחלקן פחות. אני עובדת עם תכשירים איכותיים ומוכחים מבית ביופור (ביופור קיור) שפותחו במיוחד לטפל באקנה. אם את מחפשת טיפול באקנה משחה, פני אליי לייעוץ בחינם וללא התחייבות ואשמח לאבחן את בעיית האקנה שלך.

טיפול נקודתי באקנה בזכרון יעקב

אם את מחפשת טיפול נקודתי באקנה בזכרון יעקב יש לי תכשירים איכותיים שנועדו בדיוק למטרה זו. לאחר אבחון האזור הדלקתי בגופך בו מופיעים פצעי האקנה, אתאים לך תכשירים פעילים ואיכותיים במיוחד לטיפול נקודתי לאזור זה בגוף. פני לייעוץ בחינם ללא כל התחייבות.

טיפול באקנה סבון

סבון הוא בהחלט חשוב לשטיפת הפנים והגוף ובמקרים קלים אף עשוי להעלים את בעיית האקנה. חשוב לשטוף פנים וגוף ולשמור על היגיינה כל הזמן, לא רק אם יש בעיית אקנה. ניתן לרכוש אצלי סבון אל סבון פנים איכותי של ביופור ואם לא יועיל אוכל לאבחן את מצב האקנה שלך ולהתאים לך תכשירים פעילים ויעילים אחרים שיסייעו לך להיפטר מבעיית האקנה.

טיפול באקנה תכשירים

מחפשת תכשירים לטיפול באקנה? הגעת למקום הנכון. לאחר אבחון של עורך ומצב האקנה שלך אוכל להתאים לך תכשירים פעילים ויעילים במיוחד עבורך שיסייעו לך להיפטר מפצעי האקנה אם תקפידי לטפל לפי ההוראות שאתן לך.